BALKAN TURLARINDA ŞOK FİYAT 399€!!

BALKAN TURLARINDA ŞOK FİYAT 399€!!
Ankara çıkışlı Balkanlar Turu

21 Kasım 2014 Cuma

Ankaradan Side Aspendos Antalya Turu


>

Tur Programı


1.GÜN
Ankara`dan Hareket
23:00 Kızılay Atatürk Bulvarı No :81
23:05 Bahçelievler Milli Kütüphane Yanı
23:10 Söğütözü Armada Önü
23:15 Odtü Köprüsü Altı
23:20 Bilkent Köprüsü Altı
23:25 Ümitköy Köprüsü Altı
23:30 Koru Sitesi Migros Karşısı
23:35 Yaşamkent Bp Benzinlik
2.GÜN
Manavgat Şelalesi, Aspendos, Side, Perge, Yüzme Molası
Gerekli molaların ardından Manavgat’a varış. Manavgat Şelalesi kenarındaki restorantta ikramımız sabah kahvaltısı sonrasında Aspendos Antik Tiyatrosu’nun görülmesi. Side’ye hareket. Perge Antik Kenti’nin gezilmesi... Otelimize yerleşme… Otel aktiviteleri ve yüzmek için serbest zaman. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.  Grida City Otel/Antalya>İncele

UYARI: ASPENDOS SANAT FESTİVALİ dönemindeki programımız: Gerekli molaların ardından Manavgat’a varış. Manavgat Şelalesi kenarındaki restorantta alınan sabah kahvaltısı sonrasında Side’ye hareket. Perge Antik Kenti’nin gezilmesi. Otelimize yerleşme… Otel aktiviteleri ve yüzmek için serbest zaman. Akşam yemeği sonrasında Festival’e katılmak için Aspendos’a hareket… Etkinliklerin izlenmesi ve otelimize hareket... Konaklama otelimizde.
3.GÜN
Köprülü Kanyon Rafting, Dönüş Yolculuğu
Sabah kahvaltımızın ardından Rafting için Köprülü Kanyon’a hareket. Rafting start noktasına varış. Profesyonel eğitimciler tarafından bilgilendirme ve sigorta formlarının doldurulması. 13 km uzunluğunda ve zorluk derecesi 2–3 Köprü Çay’ı parkurunda rafting yapmak için önceden kurs veya eğitim almanız gerekmez. 2 km gittikten sonra nehrin yanı başında bulunan tesisimize ulaşılır. Burada 1 saat yemek molası verilir ve yemekten sonra tura devam edilir. Öğle yemeği: ızgara spasial soslu tavuk şiş (açık büfe) çoban salata, patates salata, bulgur pilavı, makarna, haydari, mevsimlik meyve, çay ımızın ardından 8 km lik turdan sonra dinlenme ve animasyonlar için 30 dk mola verilir. Burada tura katılan misafirlere kürek oyunu oynatılır ve karpuz ikram edilir. 1 km daha gidilir ve burada heyecan sevenler için çınar ağacından suya atlama yaptırılır. Bu animasyon’dan sonra 2 km daha gidilerek bitiş noktasına ulaşılır. Araçlarımızla Gökçesu’ya dönüş. Rafting de çekilen video ve fotoğrafların görülmesi. Belek ve Lara Plajları’nda yüzmek için serbest zaman… Ankara’ya hareket... Akşam saatlerinde Ankara’ya varış.

>

Ücrete Dahil Hizmetler


Klimalı TV li Lüks otobüs ile ULAŞIM.
1 gece konaklama.
2 Sabah kahvaltısı.
1 Akşam yemeği.
Programda belirtilen geziler.
Rehberlik ve   refakat hizmetleri.
Seyahat esnasında sıcak soğuk ikramlar.

>

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler


Öğle yemekleri.
Müze girişleri
Yemeklerde alınacak içecekler.
Ekstra Harcamalar


0312 425 25 00
0545 212 19 15
0539 314 29 48
     Atatürk Bulvarı No:103/12 Kızılay ANKARA 

Grubunuz için özel fiyat isteyiniz...

En uygun Oteller - %50ye Varan İndirim!!!

2018 ERKEN REZERVASYONU KAÇIRMAYIN

İlginizi çekebilir...

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

bizi takip edin...

ilginizi çekebilir