BALKAN TURLARINDA ŞOK FİYAT 399€!!

BALKAN TURLARINDA ŞOK FİYAT 399€!!
Ankara çıkışlı Balkanlar Turu

25 Kasım 2014 Salı

Ankara Cikisli Beyrut Turu

ANKaradan İstanbul a aktarma....
Tur Programı
1.GÜN
İstanbul - Beyrut
Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali ANI TUR kontuarı önünde 10:00’da buluşma. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Havayolları ile 12:40’de Beyrut’a hareket. Saat 14:25’de Beyrut’a varış. Varışımızı takiben, Ortadoğu’nun Paris’i olarak nitelendirilen Beyrut şehrini tanıyacağımız yarım günlük panoramik şehir turumuza birbirinden şık kafeler, restoranlar, alışveriş merkezleri, hemen her yerde karşınıza çıkan ünlü markalar ile Paris sokaklarını hatırlatan Solidere’i gezerek başlıyoruz. Osmanlı Saat Kulesi; Sultan Abdülmecit tarafından yaptırılan ve savaş sırasında yerle bir olup eski Başbakan Rafik Hariri’nin girişimleriyle eskisini aratmayacak şekilde yenilenen tarihi Mecidiye Camii, Ömer Camii, Birleşmiş Milletler Binası, Başbakanlık, Parlamento Binası, tarihi Yunan Ortodoks ve Katolik kiliselerini gezdikten sonra şehir turumuz sona eriyor. Şehir turunun ardından konaklama yapacağınız otelinize transfer ve yerleşme. Geceleme Beyrut’ta otelimizde. Akşam, arzu eden misafirlerimiz ekstra yemekli Beyrut Gecesi turuna katılabilirler. Geceleme Beyrut’ta otelimizde.

Beyrut Gecesi Turu Kişi Başı: 55 €
2.GÜN
Beyrut
Sabah, kahvaltının ardından serbest zaman. Arzu eden misafilerimiz ekstra olarak düzenlenecek öğle yemekli ve 1 içecek dahil Baalbeck & Anjar turuna katılabilirler. Beyrut’tan 85 km uzalıktaki Lübnan Dağı’nın üzerinden Beqaa’dan geçerek Baalbeck’e varıyoruz. Lübnan’daki dünyanın sayılı harikalarından biri olan Roma İmparatorluğu hazinesi Baalbeck’e yapacağımız turumuzda, Jupiter tapınakları, Bacchus ve Venus, etkileyici Adalet Sarayı ve altıgen avlu göreceğimiz yerler arasındadır. Şarap tadımı için Ksara Mağarası’na yapacağımız ziyaretin ardından Anjar’da tarihi Emevî kalıntılarını geziyoruz. Gezi bitiminde otelinize dönüş. Akşam Beyrut gece eğlencelerini kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

Baalbeck & Anjar Turu Kişi Başı: 90 €
3.GÜN
Beyrut
Otelimizde alınacak sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Beyrut’u keşfe çıkıp fotoğraf keyfi yapabilirsiniz.. Arzu eden misafirlerimiz ekstra öğle yemekli ve 1 içecek dahil olarak Jeita Grotto-Harissa-Byblos turuna katılabilirler. Bu turda önce Jeita Grotto’ya gidiyoruz. Dünya’nın yeni 7 harikasından birine aday olan Jeita mağarası dünyanın en büyüleyici mağaralarından birisidir. Daha sonra Harissa'ya gidiyoruz. Rio de Jenerio daki Hz. İsa gibi şehre yukarıdan bakan Meryem Ana heykelinin olduğu tepeye teleferikle çıkıyoruz. Harissa'da şehrin panoramik seyri sonrası Byblos'a hareket ediyoruz. Efsaneye göre kadim Mısır'da cennetin ve yeraltının tanrısı Osiris'in kapatılarak Nil nehrine bırakıldığı ve oradan da denize ulaşan sandık Byblos kentine kadar sürüklenmiş ve burada karaya vurmuştur. Bugünkü modern Latin alfabesinin temeli olan ilk lineer alfabeyi bulan ve Mısır Piramitleri'nin yapımında da kullanılan sedir ağaçlarını Mısır'a satan Bybloslulardır. Gezi bitiminde, otele dönüş. Akşam Beyrut gece eğlencelerini kaçırmamanızı tavsiye ederiz. 

Jeita Grotto-Harissa-Byblos Turu Kişi Başı: 80 €
4.GÜN
Beyrut - İstanbul
Sabah erken saatlerde, kahvaltının ardından dileyen misafirlerimizle esktra öğle yemekli Deir El-Qamar & Beidettin gezisi için yola çıkıyoruz. Gezimiz sırasında, Beyrut’un güneyinde bulunan Lübnan’ın eski başkenti Deir El-Qamar’da, sarayı, ünlü Marie Baz Müzesi’ni, Notre Dame Kilisesi’ni ve Fahreddin Camii’ni gezeceğiz. Ardından, Beidettin’de giderek, Emir Bechir Sarayı’nı göreceğiz. Bu turumuz sonrası havaalanına transfer ve Türk Hava Yolları ile 15:25’de İstanbula’a hareket. 17:20’da Atatürk Havaalanı’na varış ve turumuzun sonu. Bir sonraki Anı Tur organizasyonunda görüşmek dileğiyle…
Deir El-Qamar & Beidettin Turu Kişi Başı: 60 €*
**Son gün gerçekleşecek olan Deir El-Qamar&Beidettin ekstra turumuz, uçuş saatleri ve diğer şartlardaki değişikliklere bağlı olarak gerçekleşmeyebilir.
Ücrete Dahil Olan Hizmetler
  •       İstanbul – Beyrut - İstanbul gidiş- dönüş uçak bileti
  •       Alan – otel – alan arası transferler
  •       Beyrut’da belirtilen otellerde 3  gece oda+kahvaltı konaklama
  •       Beyrut  panoramik şehir turu
  •       Havalimanı vergisi ve Zorunlu Sigorta (Mesleki Sorumluluk)
  •       Profesyonel Anı Tur Türkçe Rehberlik Hizmeti
Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler
  • Yurtdışı Çıkış Harç Pulu                              : 15.-TL
  • Seyahat Sağlık Sigortası (İsteğe Bağlı)     : 15.- Euro

0312 425 25 00
0545 212 19 15
0539 314 29 48
     Atatürk Bulvarı No:103/12 Kızılay ANKARA 

Grubunuz için özel fiyat isteyiniz...

Ankara çıkışlı Beyrut turları, ankaradan Beyrut turu, Ankara hareketli Beyrut gezisi, Ankara çıkışlı yurtdışı turları, Ankara hareketli yurtdışı, yurt dışı gezileri Ankara, Beyrut gezileri ankaradan, Beyrut turu, ankaradan beyrut turu, Ankara çıkışlı beyrut turu, ankaradan almanya turu, 23 nisan yurtdışı turları, Ankara çıkışlı, 19 mayıs yurtdışı turları, kurban bayramı Beyrut turları, Ankara çıkışlı ramazan bayramı Beyrut turu, şeker bayramı beyrut turu,  mayıs yurtdışı turları, ankaradan Beyrut gezisi, uçaklı Beyrut turu, ucuz Beyrut gezileri, ekonomik Beyrut turu, bayram yurtdışı turları, vizesiz turlar, Beyrut hakkında, Beyrut otelleri, beyrutda gezilecek yerler, Beyrut uçak biletleri, ucuz turlar, Ankara hareketli Beyrut turları, yurtdışı gezileri

En uygun Oteller - %50ye Varan İndirim!!!

2018 ERKEN REZERVASYONU KAÇIRMAYIN

İlginizi çekebilir...

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

bizi takip edin...

ilginizi çekebilir